METAVERSE

Open Meta Güncellemeleri: Sanal Prodüksiyon Evi | by Mevlüt Çetin | Mar, 2022

Sanal Prodüksiyon, eğlence ve medya prodüksiyonunu yeniden şekillendirmeye yardımcı olacak. Open Meta’daki tartışmalar, birlikte çalışabilirlikten bir iletişim aracı olarak gücüne kadar her şeyi kapsadı.

Bu hafta Open Meta DAO™’dan size, topluluğun Açık Metaverse’i şekillendirmek amacıyla ilgi alanları ve/veya uzmanlık konuları hakkında derinlemesine tartışmalar yaptığı belirlenmiş Evlerimizden birinden daha fazla haber getiriyoruz. Herkesin işine yarayacak şekilde.

Bu haftaki güncellememiz, kullanıcıların VR endüstrisindeki yeniliklerden ve geleneksel animasyona uygun bir alternatif olarak sanal üretimden bahsettiği House of Virtual Production’dan geliyor.

Virtual Production, filmlerin yapım şeklini şimdiden değiştiriyor, ancak büyük geleneksel stüdyolar ve büyük teknoloji şirketleri, gerçekten sürükleyici bir Open Metaverse yaratmak için onu doğru şekilde kullanmıyor.

Discord’daki topluluk, Open Meta’nın geleceği için doğru seçenekleri bulmak için animasyon ve birlikte çalışabilirlik hakkında düzenli toplantılara katılıyor. Unreal ve diğer 3D oluşturma araçlarının potansiyeli hakkındaki tartışmalara ek olarak, bu çalışma House of Virtual Production içinde tüm olasılıklar ve potansiyeller dünyasının kapılarını aralıyor.

Sanal Üretim hakkındaki tartışmaya katkıda bulunmak, diğer Evlerden birine katılmak veya bağlantı, topluluk ve işbirliğine dayalı kapsayıcı, heyecan verici bir Açık Metaverse’in parçası olmakla ilgileniyorsanız, Discord’umuz sizin için mükemmel bir alandır. Bugün bize katıl!

Traciwininger
Author: Traciwininger

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button

Sign In

Register

Reset Password

Please enter your username or email address, you will receive a link to create a new password via email.